| Pikabu19 a întrebat:

De cateva luni bune am facut o sinuzita super naspa. Am facut 2 tratamente cu antibioatice, mi a trecut, dar a recidiviat si pur si simplu numai trece. Nu mai supoort! Nu stiu ce sa fac sa-mi treaca pentru ca nu vreau sa ajung la punctii sau operatie. Voi ati scapat de sinuzita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Catalin_Turc_1989 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu problema asta de 1 an de zile, dar eu am si deviatie de sept si din acesta cauza am nevoie de operatie care este putin costisitoare. Eu iti recomand sa mergi la un medic ORL si sa ii spui problema si apoi te va sfatui in ceea ce priveste problema ta.