| BybyBlondina a întrebat:

Cand avea vreo 13 ani mama mea a fost lovita puternic cu un lemn in nas.De atunci nu putea sa respire pe nas bine.Mai arziu pe la 16 ani a fost operata de polipi, pe la 19 a fost operata de deviatie de sept, iar pe la 33 s-a operat de sinuzita, deviatie de sept, rinita alergica si dupa cateva luni dupa operatie a facut si punctii dar tot se simte rau si nu poate respira aproape deloc pe nas. Ce poate face?(precizez la 18 si la 33 nu s-a operat la acelasi medic) FND

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si soacre mea are aceiasi problema, are 52 de ani si pana acum a facut mereu operatii dar nu i-a trecut.si nici nu cred ca oa sa-i treaca.imi pare rau pentru mama ta, dar nu cred ca sunt sanse sa ii treaca