| AleexaIoana a întrebat:

de vreo 2 luni mi-au aparut vreo 3 bubite pe corp, 2 pe abdomen si 1 pe spate, sunt mici rosii si putin umflate care ma mananca ingrozitor, chestia care ma ingrijoreaza este ca nu dispar de tot, adica nu-mi dau pace astazi, maine mi-au disparut si reapar din nou in cateva zile. Stie cineva ce ar putea fi? Poate fi si din cauza ca de cateva luni mi-am luat un catelus pe care il tin in casa? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Fugi la medic!

| Kriss96 a răspuns:

Poate fi o alergie. Dar cel mai bine du-te la medic! Indiferent ce ai, numai un medic iti poate spune si te poate trata. Chiar si o alergie se poate agrava.

| mititeluvladut a răspuns:

Ai putea merge la un doctor. Poate e doar o reactie.Sau o alergie.