| Geaninapink99 a întrebat:

De cateva luni sunt plecată in alta țară străină. Si mi-a aparut pe corp tot felul de bubițe de la apa infernal de dură. Stie careva ceva crema sau lotiune de corp? Sau...nu stiu, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de tuia este cea mai potrivita pentru problemele de acest gen.
De asemenea, sunt indicate si crema de tataneasa si cea de galbenele.

| mgtow a răspuns:

Mergi la medicu de familie pentru tratament

| Geaninapink99 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumoos!