| Anonim_8992 a întrebat:

m`am ras pe picioare si apoi m`am dat cu o crema de corp cum fac de obicei si mi-au aparut ca niste bubite rosii in unele parti si nu stiu ce sa fc sa imi treaca pentru ca peste cateva ore vreau sa ies afara si vr sa ies in pant scurti.va rog un sfatlove struck dau funda;*

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Acele bubite rosii sunt facute de la bigwinking si la mine se mai intampla...nu vor trece intr-o ora-doua... poate o zi-douawinking

2 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

Nu cred ca poti sa le faci ceva in cateva ore... Dar, date cu niste crema nivea, poate nu vor mai fi atat de rosii.hee hee Sper ca te'am ajutat. Bye bye! kiss

| Alllllexandra a răspuns:

Pai nu stiu,maseaza circular intre timp ce te dai cu crema,sau daca te razi cu bicu te sfatuiesc sa-ti cumperi un aparat epilator, deoarece acele bubitze rosii se pot agrava, iar picioarele tale nu vor fi ca inainte.SUCCES:*