| Iuliana91 a întrebat:

Hey! Am si eu o problema am fost plecata la tara si cand am ajuns acasa mi-au aparut cosuri si bubite pe fata si nu stiu ce sa folosescsad.

Răspuns Câştigător
| blackspell a răspuns:

Ceai de galbenele seara, stai cu comprese. e posibil de la schimbarea aerului, a apei! nu folosi sapun, apa, si ceai caldut. sapunul poate usca prea rau sau poate irita mai rau decat este!

7 răspunsuri:
| ancutsa13 a răspuns:

Incearca totusi sa nu folosesti inca creme. Ai putea sa folosesti asta dimineata si seara, este f bun : http://www.smartbuy.ro/......51074.html

| Aly_7975 a răspuns:

Margi la medic. El iti va recomanda ceva pentru tipul tau de piele happy Bafta!

| den_4336 a răspuns:

Stiu ca e foarte bine sa te speli seara pe fata.Tot odata poti folosi otet de mere.Iei putina vata pui otet si te dai pe fata. Sper ca ti-am fost de folos.Bafta!

| Christa a răspuns:

Spala-te cat mai des pe fata cu apa calda si sapun. Poti merge la farmacie sa-ti iei Zynerit( un produs foarte bun pentru cosuri ) sau poti incerca cu lamaie. ( aplici lamaie in locul in care ai bubita, cos. ) Incearca aceste lucruri seara, inainte de culcare. vei obtine mai repede un rezultat happy.

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Am si eu asa sad

| Delia_3936 a răspuns:

Depinde de piele, dar cel mai bine este sa te duci la un dermatolog. Acesta iti poate da ceva bun pentru piele ta.

| alix_5880 a răspuns:

Zeama de lamaie, usuca cel mai repede cosurile!