| anonim_4396 a întrebat:

De cateva saptamani de fiecare data cand faceam dus simteam cum ceva ma apasa pe piept, ma durea putin si nu puteam respira insa imi reveneam dupa ce ieseam din dus insa de vreo saptamana in fiecare seara simt ca ma apasa ceva pe piept, respir foarte greu, si cand inspir adang ma doare pieptul si nu imi mai trece. Cateodata adorm debea respirand si noaptea cand ma trezesc tot mai simt putin ca nu pot respira cum trebuie insa in timpul zilei nu am nimic.
Ce se intampla cu mine? Vi s-a intamplat si voua asa ceva? Ce as putea avea si ce ar trebui sa fac? Nu vreau sa merg la doctor din orice fleac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xAudCulorix a răspuns:

Du-te la un medic poate ai astm si e forte grav daca ai astm bronsic.