| Balonaseplutitoare a întrebat:

De ce noaptea nu mai pot respira? Dimineata nu am nimic, nici pe parcursul zilei frate, dar noaptea nu pot sa respir. Mi se pune ceva in gat ca o flegma, scuzati expresia, si in piept la fel de nu pot inspira, iar cand incerc sa adorm pur si simplu ma opresc din respirat.
De ce?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate ești alergic la puful din pernă sau plapuma (pătură) Încearcă să schimbi perna, pătura,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fi alergic la acarieni din perna/saltea.
Incearca sa nu mananci spre seara alimente care activeaza secretia de mucus gen banane.