| Anonim97695333thf a întrebat:

De cateva saptamani ma doare capul nu e o durere normala. Ma doare in diferite locuri si ma doare 2 sau 3 secunde si ma lasa iar apoi ma ia iar dupa 30 de min si de fiecare daca cand ma doare ma doare in alta parte. Adc daca acum m-a durut in partea din fata ma va durea peste cateva minute in alta parte. De la ce credeți ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la stres sau de la prea mult stat pe net.