| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Buna! De cateva zile am niste stari dubioase. Sa va explic. Am tot felul de ganduri, ce mi le inchipui, sunt constient de asta. Spre exemplu daca vad o scena dintr-un in film SF, incep sa-i dau nastere in viata reala. Nu stiu cum sa explic. Efectiv ma simt super paranoic, daca asta este cuvantul potrivit. Tot ce e in jurul meu e ciudat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Mergi la un medic

| AndreiPopovici6969 explică (pentru Crackman):

Ce ar putea fi, oare pe psihic?

| Crackman a răspuns (pentru AndreiPopovici6969):

Tot ce este posibil, oricum un medic poate sa zica ceva concret

| AndreiPopovici6969 explică (pentru Crackman):

Poate fii doar in imaginatia mea