| Deedeeee09 a întrebat:

De cateva zile am o durere de burta, in partea de jos si am o senzatie de frig la picioare.Nu cred ca e vorba de menstruatie, pentru ca trebuie sa-mi vina la sfarsitul lunii. Poate fi vorba de o raceala la burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Daca ti-e frig la picioare, e posibil sa racesti jos. Asigura-te ca esti intotdeauna incaltata cu ceva calduros chiar si prin casa. O simpla raceala jos se poate complica.

| ovy777 a răspuns:

Poate ca ai o raceala ceva mai grava sau poate ca ai mancat ceva la care esti alergica sau ceva stricat. Sper ca te-am ajutat cat de cat.Insa cel mai bine du-te la medic.

| Andywwe a răspuns:

Da...ar putea sa fie o raceala dar si o problema cu rinichii...eu asa am patittongue