| Marinela989768 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema
De cateva zile ma doare vaginul
Nu stiu cum sa explic
Am avut si dureri de burta, spate si cap
Ce credeti?
De venit trebuie sa-mi vina la sfarsitul lunii
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ai racit la ovare si trebuie sa tii un bidon de apa calda pe abdomen, ma rog un pic mai jos pana cand nu mai este calda asa o sa treaca durerea.
Apoi incearca sa te spelicu ceai de musetel fiindca dezinfecteaza locul respectiv.

| octav005 a răspuns:

Ai racit la ovare.