| Andruta99 a întrebat:

Buna! De cateva zile bune "ouletul" sau in termeni medicali "procesul ulnar" de la mana stanga, mai exact osul mic, rotund, este mult mai proeminent ca inainte, arata de parca ar fi umflat, cu toate ca nu am auzit de os umflat pana acum. Mi se pare ca mana este putin umflata si pe lateral. Ce pot face? Ce ar putea fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ți se pare.