| laur12 a întrebat:

Acum cateva minute, am pus mana pe nas si am observat la atingere ca este umflat in lateral osul si putin sus in mijlocul nasului tot pe os! Asa estetic nu se observa dar se simte foarte bine cand atingi cu degetele.Ce ar fi? Mentionez ca nu m-am lovit in absolut nimic.Va rog cei care vi s-a intamplat sau cei care stiti sa raspundeti cu seriozitate.Va multumesc!

1 răspuns:
| Allexandra_Alle_1992_vau3 a răspuns:

Se umfla fiindca cand atingem asul se da in jos pielea si ea e prinsa de nas si cand punem degetul sau orice altceva il apasasm in jos si el intra putin dedesubtul osului si el se ridica.