| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile i-au fier(Pastile)si cand ma duc la baie cand fac stiti voi ce este negru! De ce? Am ceva la fica? Recent am avut o toxiinfectie alimentara! Sunt ffff... speriat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Fierul pe care il iei coloreaza scaunul in negru. Dupa terminarea tratamentului scaunul se va normaliza. http://www.i-medic.ro/medicamente/ferro-gradumet-comprimate
Multa sanatate!

| Justmed a răspuns:

Intr-un fel ar fi normal dar te-s recoamnda sa inlocuiesti pastilele de fier, cu Beres Drops, un supliment alimentar natural, care te va ajuta mai mult ...aces medicament contine Fier 2, Zinc 1, 1, Magneziu 0, 4, Mangan 0, 31; Cupru 0, 25; Molibden 0, 19; Vanadiu 0, 12; Nichel 0, 11; Bo 0, 1; Fluor 0, 09; Cobalt 0, 025;
Alte ingrediente: Acid ascorbic; Acid succinic; Acid tartric; Tartrat de potasiu si sodiu; Glicocol Edetat de sodiu; Glicerina; Acid sulfuric; Apa purificata ...baftawinking

| ana75 a răspuns:

Se datoreaza pastilelor de fier

| tabittha a răspuns:

Linisteste-te! Toata lumea care a luat fier a avut asa ceva.

| claudia_9559 a răspuns:

Este normal sa fie asa din cauza fierului, in momentul cind renunti nu mai aceea culoare inchisa. Daca ai avea vreo hepatita acel ceva va fi mai deschis la culoare, si urina va fi mai inchisa la culoare

| Eka7Lyzza a răspuns:

Nu se intampla nimic. este normal.
acum organismul tau elimina toxiinfectia care a avut loc.
pentru orice eventualitate consulta un medic, eventual de familie.
dupa parerea mea, presupun ca doar se elimina infectia din organism. si eu am avut tot " ceva de genul " dar nu toxiinfectie doar un fel de raceala.
succes:*