| minix20 a întrebat:

Buna, de cateva zile incep sa am niste probleme cu gatul, mereu dupa ce mananc simt un nod in el si mereu il simt umflat, incep sa am si dificultati in vorbire, credeti ca i ceva de la glanda sau de la raceala pe care o am acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi al medic pentru investigatii medicale, ca poate fii orice, de la amigdale inflamate la probleme cu tiroida.

| dullcat a răspuns:

Buna.Si alimentele pe care le consumi iti pot afecta gatul negativ, deci ai grija mai ales daca esti racit.Citeste aici https://www.dcmedical.ro/......42516.html

| sammie a răspuns:

Da, cel mai bine ar trebui să te duci la medic să vezi ce zice el.