| Andreea202 a întrebat:

Bună! De câteva zile ma cam doare stomacul sa zic asa și după durerea se muta în spate gen spre rinichi dar nu ma dor rinichii. Pofta de mâncare nu prea am, fac numai scaune moi și nici o stare de bine mai mult de panica. Aceste simptome pot fiu de la apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Sunt simptome sa te duci la medic nu sa întrebi aici.

| CIaudiu a răspuns:

Nu. La apendicita ai stari de greata si dureri de picior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cand ai scaunele. Cand le ai? Ce inseamna moi? Plutesc?

| Dyalema a răspuns:

Poate fi de la pancreas. Ai mâncat prea multe prăjeli sau mâncare grasă în ultimul timp? Bei alcool?

| Dyalema a răspuns:

Cum te mai simți? Ai fost la medic?

| gabriellaa23 a răspuns:

Recomand sa mergi la medic, nu cauta aici un diagnostic. O analiza la sange si o ecografie abdominala iti da raspunsul la simptomele tale. Sanatate! ☺️