| anonim_4396 a întrebat:

Buna,de cateva zile sunt la menstruatie. Am folosit "Softino" au fost ok,dar aproape s-au terminat, acum ce absorbante sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Foloseste absorbante bella, sunt cu bumbac si nu iti irita zona intima, nu folosi always pentru ca sunt praf, nu iti fac bine deloc in zona intima

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru buburuza2007):

Pentru mine sunt bune big grin de fapt toate tipurile, cred ca nu " sunt sensibila " acolo laughing)

| buburuza2007 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Ma bucur pentru tine, eu nu pot spune ca sunt atat de norocoasa ca tine, dar totusi iti recomand bella, sunt bune si ca absorbante si ca pret

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru buburuza2007):

Este un sfat bun totusti, o sa tin si eu cont de el

| buburuza2007 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Ma bucur :*

5 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Folosește Always.