| BeautyTeacher a întrebat:

Buna de ce dupa ce beau putin alcool adica il torn pe gat imi vine o senzatie sa vomit thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Simplu,nu mai consuma alcool in afara faptului ca nu-ti face bine iti aduce numai probleme in viata...banii dati pe alcool ii poti investii in ceva folositor

| Andreea_3862 a răspuns:

Ai acid la stomac