| mishutza a întrebat:

buna de ce ma doare in partea stanga(nu mai sus de buric) funda pentru cele mai bune raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Daca simti intepaturi sub inima, probabil ai facut exces de sport, cafea, tutun sau te-ai suparat prea tare si nu respiri bine...

| Azµre a răspuns:

Poate fi o durere de rinichi care să se resimtă în față. Du-te la medicul de familie pentru u nconsult nu te costă nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Durere de rinichi, intercostală. Trebuie văzut un medic.
Te pup!

| Andr33a123 a răspuns:

Si eu mai patesc. tine aer in tine cam 2 minute si trece e din cauza ca depui prea mult efort