| ionutcalauz469 a întrebat:

Stateam linistit si observ niste batai in partea stanga, mai sus de buric in zona abdomenului. Nu doare deloc, dar e deranjant. De ce? Nu fumez si nici nu beau. Tin sa mentionez din nou ca nu doare deloc si in partea stanga mai sus de buric in zona abdomenului, sunt niste batai cat de cat puternice si nu stiu de ce. NU tot timpul le am. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ForgotMyName a răspuns:

Ar putea sa fie niste contracții musculare involuntare numite "fasciculații". Atâta timp cât nu sunt frecvente și nederanjante nu ai de ce să îți faci griji happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie vorba de spasme musculare.