| Andrada227 a întrebat:

Buna

De ce secretia mea vaginala era maro-rosiaticaaa si nu era alba? Acum cateva luni mi s-a untamplat asta
Adica de pe 1 august pana pe 5 august

Nu am menstruatie, e pentru prima oara cand mi se intampla asa ceva.

Ce esteee? Daca ar fi menstruatie ar trebui sa vina in fiecare luna, dar deja au trecut aproape 3 luni, deci nu cred ca e

Helppp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Cel mai probabil a fost menstruatia, la inceput nu o să iți vină lună de lună, se regleaza pana pe la vreo 16 ani. De exemplu a 2-a oara cand mi-a venit a fost dupa 10 luni.

Poți vorbi cu mama ta despre asta, să îi ceri sfaturi.

1 răspuns:
| Dyanita a răspuns:

Cel mai bun sfat - mergi la un doctor ginecolog