| Andrada227 a întrebat:

Bunaaa,am 16 ani si menstruatie nu mi-a venit de 2 luni, pentru prima oara a fost pe 1 august 2017, cand secretia mea vaginala a devenit maro-rosie, si a tinut 4 zile,a fost fara dureri, fara stari proaste
Si este aproximativ 2 luni de cand nu mai am?
Ce ar trebui sa fac
Tin sa precizez ca sunt slaba si urasc lactatele
Ce ar trebuuuui sa faaaaac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BackAgain a răspuns:

Sa te calmezi. Daca in august ti-a venit prima oara, nu-i nimic anormal ca nu ti-a venit lunar. Dureaza cateva luni (chiar 1-2 ani la unele) pana se regleaza, e normal. Deci calmeaza-te ca n-ai nimic.