| doareustreet a întrebat:

de ceva luni cand imi strang umeri sau cand ridic din ei se aude o pocnitura de ce? este ceva grav PS: nu ma doare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Fa mai multa miscare

| marinaa9 a răspuns:

As zice ca sunt semne de artroza.Fa miscare si nu se mai intampla asta.Articulatiile "ruginesc" daca nu le pui la treaba.

| RobertFHC a răspuns:

Esti in crestere si te dor oasele, nu e nimic grav si n-ai de ce sa te ingrijorezi big grin

| Trandafirii a răspuns:

Buna, nu e grav, esti in crestere, se intend oasele, este absout ceva normal, dormi bine? poate din somn asta! nu iti fa griji si eu mai patesc asa! funda? happy

| doareustreet explică (pentru Trandafirii):

Dar cati ani ai? sa stiu cat mai tine sau nu stiu

| Cata240 a răspuns:

Nu are de ce sa fie grav. Mie imi pocnesc aproape toate oasele. happy

| Cata240 a răspuns:

Da, ar cam trebui sa faci miscare. Mie imi pocnesc pentru ca nu prea fac.