| sftb a întrebat:

Buna seara TPU am avut o saritura de la vreo 3-4 metri si acum cand ridic piciorul se aude o pocnitura pe la stinghie ( adica intre picrior si penis oare e ceva grav nu am doare nimic numai aud

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Probabil ti-ai facut ''joc '' acolo.Eu imi pocnesc degetele pentru ca mi-am facut joc, altii umerii, alti piciarele si tot asa...nu pare prea grav, mai ales daca nu te doare, dar incerca sa nu mai ridici piciorul si sa vezi cum te simti in decurs de cateva zile. Evenual ar fi indicat sa vizitezi si medicul de familie ca sa fi sigur ca nu ai nimic.