| DanyN98 a întrebat:

De cateva luni mi se intampla uneori sa imi sara parca rotula de la genunchi,nu stiu sigur ce este, nu ma doare, doar ca este enervant cand pasesc si...chiar nu stiu cum sa explic, se aude ca o pocnitura usoara dar nu ma doare...nu am avut genunchiul rupt, sucit sau luxat niciodata, decat daca se pun unele dati cand m-am lovit mai tare la fotbal.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Ai probleme probabil cu calciul.
Mai intai iti faci niste analize la laborator si dupa vei stii ce ai, dar ai probleme cu calciu.
Fundita?

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Asa pateam si eu, mi-am facut analizele si nu aveam calciu destul.

| MihaelaCaty a răspuns:

Nu ai calciu destul in corp.