| mishu_4386 a întrebat:

Azi am observat sunt 2 bubite albe pe buza de jos...asa cu ochiu liber nu prea se observa da cand dau cu mana se simte asa umflate... ce e?

6 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Este herpes... cu timpul se va observawinking
cand zic cu timpul ma refer a 2-3 zie

| Vogelspinne a răspuns:

Eu cred ca e cos.

| mishu_4386 explică:

Omg nu-i herpes... un preten dea meu zicea ca a avut si el da a uitat cum se numeste si cica trebuie stoarse da doare sad

| mishu_4386 explică:

Nope m-a lamurit soramea care are 22 de ani ca e un herpes sad

| Ems a răspuns:

Cred ca-s puncte de grasime. Am si eu unul dar e oleaca sub buza, alb. Trebuie sa ma duc la cosmetician sa rezolve.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mishuleee... of offffff... mare om ai fost. se simte asa umflate ca coaielelellelle mele colective. De exemplu in traditiile buddhiste 2 bube albe care nu se vad cu ochiul liber, dar pe care le simti cu mana se cheama ca ai probleme cu vederea. sigur bubitele alea nu sunt ochii tai?