| CarlaR a întrebat:

Buna ziua! De câteva luni am observat o problema la buza superioară, in partea dreapta este puțin mai lăsată in jos decât partea stânga, arată aiurea mai ales când nu port machiaj, cu machiaj macar mai acopăr cu creionul de buze, aveți sfaturi cum sa o fac sa revină la normal?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa stii ca nu prea exista simetrie la nivelul fetei, nici macar la vedete.Esti sigura ca aceasta asa zisa problema nu a existat si pana acum? Pe masura ce te analizezi, cauti etc. zilnic, in oglinda, vei tot gasi si observa defecte, plus tot felul de lucruri care pentru altii nu exista, nu se vad cu ochiul liber.Asadar, merita? In locul tau as intreba cunoscutii despre asta.Pun pariu ca 0 isi vor da seama despre coltul buzei lasat mai jos in partea dreapta.

| lpavel a răspuns:

Nu-ti mai crea scenarii! Esti frumoasa asa cum esti! Crezi ca un baiat se va uita ce buze ai tu? Adica da se va uita dar la cele de jos... happy