| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp ma doare genunchiul cand il ating. De la ce poate fi?
Multumesc mult
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Te-ai gandit ca ai putea sa ai apa la genunchi? S-ar putea sa fie asta. Daca nu ai cazut, alta cauza nu poate fi. S-au poate fi si din cauza calciului scazut in organism, si atunci te dor articulatiile, genunchii.
Du-te la doctor, eu am o cunostinta care a avut dureri la genunchi, si a avut apa.
Nu sta asa. Se poate agrava.

| XxVictoriquexX a răspuns (pentru strengaritzza):

Nu ma doare tot genunchiul, ci doar o parte micuta din stanga. Posibil sa fii cazut dar nu am nicio vanataie.

| strengaritzza a răspuns (pentru XxVictoriquexX):

Exact

| serenavand a răspuns:

Te poate durea genunchiul deoarece ai cazut, ai infectie, nu ai destule vitamine, glucide, lipide sau ai ceva ce nu-ti ajunge in organism. Sper ca te-am ajutat.