| fanyt13 a întrebat:

am o problema majora... voiam sa merg in casa dar am cazut cu un pachet in mana cu genunchiul de trepte, am o durere ingrozitoare ma doare rotula cand o ating sima doare cand indoi piciorul,, dar pot sa calc pe picior, fara dureri. piciorul e umflat, dar rotula e la locul ei nu s-a deplasat. imi poate spune cineva cam ce am patit. ca ma duc maine la doctor dar macar sa stui la ce sa ma >astept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dracushorul a răspuns:

Parerea mea este ca ai doar o vanataie. Cumparati si tu unguent de articulatii si i-ti va trece intr-o zi.Depinde cat de grava e situatia.winking

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

O lovitura zdravana! Aplica cat mai multe comprese reci pe zona lovita ---tumefactia se va reduce. Numai bine!