| Axely a întrebat:

Buna, de ceva timp nu mai am miros sau gust intr-un fel, adica tot ce mananc și miros are un gust urat și miroase a canal, la cel mai serios mod nu-mi place ce gust are, ce ar putea fi și cum tratez chestia asta? Ce tot ce-mi ajunge la nas miros urat sau frumos, nu își are mirosul propriu, mi s-a creat un anumit miros atunci când inhalez un anumit aer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi s-a creat un anumit miros atunci când inhalez un anumit aer"

cam poetic dar tot de competența unui medic e!

| Brizbriz a răspuns:

Covid, felicitari

| SharpEagle a răspuns:

Sa nu ai cumva vreo infectie, sinuzita, d-astea. Du-te la orl-uist si verifica-te.

| calinm2019 a răspuns:

Mai iesi din casa si fa un curs de gatit.