| anonim_4396 a întrebat:

Bunăm de ceva vreme am o mâncărime pe tot corpulm nu doar pe mine, din casă mă manancă, problema e că am un fel de bubițe pe penis care mă mănâncă, pls ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la medic. Exista multe tipuri de afectiuni ale pielii care pot fi descrise cum zici tu. Si doar cineva specializat isi da seama ce e, dupa un consult, nu de pe net.Nu e de joaca cu bolile de piele.

| TudorRebecca18 a răspuns:

Mergi pur și simplu la spital, pentru a descoperi ce este.
E atât de greu? Să te consulte cineva care știe despre ce ar putea fi vorba.Nu mai posta astfel de întrebări pe TPU, că ori vei fi luat în râs cum fac majoritatea, ori vei primi niște sfaturi de cacao, care probabil o să-ți afecteze și mai mult ceea ce ai.Mergi la spital și gata, e ceva la care noi nu putem să-ți răspundem.