| mylady a întrebat:

de citeva zile am febra, stranut si tusesc in continuu, imi curg ochii si nu pot suporta lumina.Am luat si coldrex, mucaltin, branhimix si nimic, nu imi trece.De la ce ar putea fi si cum ma pot vindeca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

Daca sub antiinflamatoare si algocalmin continui sa faci febra, ar fi bine sa te consulte un medic si sa urmezi un tratament corect, prescris de acesta.
http://www.i-medic.ro/articole/infectii-virale-respiratorii