| krystynutsa a întrebat:

De ce dupa ce fumez ametesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Cred ca esti incepatoare!
de obicei, o perioada scurta dupa ce fumezi prima tigara ...ametesti!
dar cu timpul se obisnuieste organismul, si nu ai sa mai ametesti!
sfatul meu este sa le lasi acum, cat inca nu esti dependenta!
esti fata ...si o fata trebuie sa miroasa a parfum nu a tutun!
cu timpul tenul o sa-l ai cenusiu, ce mai...ai numai dezavantaje!
lasa-te acum!

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Inseamna ca nu trebuie sa mai fumezi, iti face rau.

mira
| mira a răspuns:

Renunta la fumat. Abia atunci vei dovedi ca esti o fata moderna si puternica.Ameteala este un semn ca acest viciu nu ti se potriveste.

| AvalohAlyn a răspuns:

Plamanii nu sunt obisnuiti cu fumul.

| mioara a răspuns:

Lasate de fumat sunteti predispusi la bolii de inima.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Pentru ca ar trebui sa nu mai fumezihappy

| yinyang a răspuns:

Dupa ce fumezi ametesti pentru ca nivelul de oxigen inhalat scade brusc si creierul nu se mai oxigeneaza cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta patesc si eu, ametesc si daca nu fumez, simt nevoia sa fumez.mai ales atunci cand sufar sau sunt depresiva... so... nu am cale de intoarcere.

| Alexandru_George_2002 a răspuns:

E din cauza faptului ca esti la inceput

| Denisse_7434 a răspuns:

Deea, fumez de 1 an, si organismul meu inca nu s-a obisnuit! Ciudat nu? waiting