| Callipso a întrebat:

De curand am facut o iritatie pe piept intre sani.Niste bubite foarte mici rosi.Nu stiu de la ce... O sa treaca de la sine? Sunt putin ingrijorata! Help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dalia_7907 a răspuns:

Depinde.Poate fi o iritatie de la un parfum, sau de la un lantisor.Daca e asa ar trebuis a treaca de la sine. Poti incerca totusi sa te dai cu niste crema de galbenele. Daca nu iti trece mergi la dermatolog.

| MirelaC a răspuns:

Helau
poate ti s-a aplecat de la ceva ce-ai mancat si nu ti-a placut.

| contpublic a răspuns:

Si sora mea are aceeasi problema si i sa intins si pe burta, gat, fat a si maini si a ajuns internata la spital! Asa ca eu zic sa intrebi un doctor!

| anylol3 a răspuns:

Stai linistita si eu am patit. Poate fi de la transpiratie.