| CristeaRvnaaz a întrebat:

De curand m-am lovit la deget pe partea superioara si m-am tot muscat si acum pielea sa transformat in piele moarta.Ce pot sa fac.Va og ajutati-ma Fundaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Sa lasi organismul sa se regereze, adica la lasi pielea sa se vindece si sa cada cea moarta.