| Noreasontosimle a întrebat:

De doua saptamani am probleme cu maseaua de minte, este crescuta trei sferturi, la inceput m-a durut doar locul in care creste, apoi in gat, si am facut si un ganglion sub maxilar... Acum am toata gingia inflamata si daca apas cu degetul imi curge sange de peste tot. Ma indispune, nu pot sa vorbesc bine..na doare capul. Nu am timp sa merg la medic, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca nu ai timp de medic, atunci sufera ca un erou si mergi macar pana la farmacie.