| BuffaloSoldier a întrebat:

De ieri a inceput sa ma doara in zona pelvina? De la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy

Nu putem stii, trebuie sa mergi la medic sa iti faca un control amanuntit, sa iti puna anumite intrebari, etc si apoi sa iti spuna exact ce ai si ce trebuie sa faci ca sa iti revii.

Bafta!

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Aveti niste afectiuni urogenitale si sa mergeti la medicul de familie sa va consulte si sa va elibereze un bilet de trimitere catre clinica de nefriologie sau urologie!