| AlexandrazZ a întrebat:

Hei TPU, de ieri a inceput sa ma doara in zona sub bratului stang, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| timeOUT a răspuns:

Probabil ai facut vre'o intindere, asteapta ca o sa iti revii.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Mergi la medic, la ce specialitate nu-mi dau seama. Trebuie sa faci un consult complet si asa vei afla de la ce te doare in zona respectiva.
Multa sanatate!

| xXIsabelaXx a răspuns:

Pai ar trebui sa consulti medicul tau de familie si sa ii spui problema ta, doar el stie ce este cel mai bine pentru tine, si daca nu are legatura cu profesia dansului/dansei atunci cel mai probabil te va trimite la un doctor, care cu siguranta te va putea ajuta.O zi buna!