| iuli989 a întrebat:

De la o vreme ma tot dor incheieturile si am dureri groaznice de mijloc si picioare. Si nu stiu ce sa fac, dar in orice caz nu vreau sa ajung la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Poti incerca sa iei calmante sau sa intrebi farmacistul(daca nu medicul) ce iti recomanda pentru durerile pe care le ai.Cel mai bun lucru este sa-ti faci curaj si sa vizitezi totusi un medic, nu e de gluma cu astfel de lucruri pentru ca in timp se pot agrava(doamne fereste).

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sensibilitate in acele locuri. Posibil un reumatism.Se amplifica atunci cand vremea este umeda.Ca acum.Iti recomand un medic, totusi.