| Demonull a întrebat:

Da stiu trebuie sa consult un doctor dar cam am o problema cu ei ..sau ei cu mine si la ora asta nu prea m-as duce.
Am de o vreme dureri de spate nu foarte mari cu exceptia faptului ca in unele moment circa 30 min trebuie sa stau in pat deoarece durerea este mare..foarte mare.mii de tepuse infipte in spate, durerile sunt cam in oasele situate mai jos de umeri dar uneori tot spatele.
Si da..stau in picioare pentru ca meseria mi-o cam cere..si da sunt stresat din cauza unor probleme/examene.Adevarul ca in ultima perioada m am odihnit extrem de putin, si am fost mai mult pe drumuri. zboruri de avion cam de 2 3 ori pe saptamana.
Ar putea fi si acestea? O sa mi iau o mini vacanta si o sa merg si la masaj asta ca sa nu ajung totusi la doctor.
cu ce ma mai sfatuiti? si sunt asa de grave incat sa ajung la cei cu halate albe si urati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Fa o baie fierbinte cu sare, ia o aspirina si culca-te ceva mai devreme.Maine e alta zi...

| Demonull explică (pentru Mihaela1964):

Uite ca am incercat si a functionat, pentru moment.Multumesc

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Demonull):

Ma bucur.

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

A nu, dă-i cu Ketonal, unguent și pastile!

Și ca bonus, că doar meriți, o iubită... pentru masaj doar!

| Demonull explică (pentru h3r):

happy

| Demonull explică (pentru h3r):

O iubita DOAR pentru masaj.o sa tin cont laughing

| h3r a răspuns (pentru Demonull):

Așa să fie!