| maddallyna a întrebat:

de luni seara ma tot inteapa inimasadnu stiu ce am, simt ca un gol/sau ca si cum s-ar plimba apa inauntru, marti nu am fost la liceu.ieri am fost ca sa nu iau absente si ma simteam mai rau daca mergeam ma durea si nu puteam sa respir, daca stateam ma durea si tot nu puteam respira si imi batea inima foarte tarecryingsi ma luase si ameteala.azi nu am fost ca sa nu-mi fie mai rau.am luat jumatate de fasconal ca ma durea capul, m-am bagat in pat sa dorm si inainte de a adormi imi venise sa vomitsadcand m-am trezit nu ma durea tare.peste o ora incepuse iar sa ma intepe si sa ma doara capul din ce in ce mai tare si acum ma doarecryingnu stiu ce e. daca ati mai patit. spuneti-mi si mie ce esad, p. s: m-am trezit azi dimineata la 10 si cv pe la 12 m-am bagat iar la somn si la 16-17 m-am trezithappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Din cele scrise de tine, pare o problemă ce poate avea urmări serioase, dacă rămâne nedepistată şi netratată. Cel mai bine ar fi să te vadă un medic, pentru că totul e prea general şi cauzele ar putea fi multiple. Multă sănătate!

| CCarmencita a răspuns:

Mergi la medic si las-o mai usor cu medicamentele. Ar trebui sa stii ca sanatatea este cea mai de pret comoara pe care o avem. Gandeste-te ca poate fi ceva grav. Sanatate!