| qDienutssa a întrebat:

Buna,de cateva zile ma inteapa inima fara motiv iar uneori nu pot respira si cu cat respir mai adanc cu atat ma doare mai tare, durerea nu dureaza foarte mult. Stie cineva dela ce poate fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

O afectiune a inimii pe stres, mergi la medic repede.

| zBogDDy a răspuns:

Doamne...Se vad incuiatii in camerele lor care nu vorbesc cu parinti. Spunele parintilor tai sa te duca la un consult ceva sa nu iti pusta inima draq intr-o zi si sa ramai acolo.

| qDienutssa explică (pentru zBogDDy):

Se vad oameni ce comenteaza fara sa stie despre ce e vorba, stau doar cu o vecinahappy Vecina are 82 de ani si nu ma poate duce, iar eu am intrebat doar pentru a avea o idee. E clar ca ma voi duce, dar am nevoie macar de un sfat. Nu de critici de la adresa unor copii sub 12 ani.