| crinsalbatic a întrebat:

De o luna aproximativ imi este rau ma doare burta si sub coaste in partea dreapta, pofta de mancare nu am, mananc o data pe zi pentru ca nu pot. Imi poate spune cineva de la ce poate fi starea asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi cat mai repede la un medic. Cu cat amani mai mult, cu atat mai rau. Poate se agraveză. O sa slabesti excesiv daca continui asa. (o spun pentru binele tău)

| CrissuMv a răspuns:

Este prea mult o luna, du-te cat mai repede la un medic. Funda te rog?

| Alexsjzdbsajbfjsdf a răspuns:

Poate fi din cauza apendicitei.Eu cand m-am operat de apendicita nu mai aveam pofta de mancare si ma durea in partea dreapta si burta.Cel mai bine ar fi sa te duci la un medic