| Anonima5555 a întrebat:

De o perioada de timp a inceput sa am niste dureri de oase, de exemplu ma doare destul de des in zona umarului stang si durerea ajunge pana la incheietura.Nu mi se intampla chiar mereu, cateodata, dar as vrea sa stiu de ce... Cine ma poate ajuta? Am 13 ani. Nu ma doare doar umarul, mai sunt si alte zone ale corpului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Porcusorul a răspuns:

Poate fi din cauza pozitiei neconforme a corpului atat in timpul zilei, cat si cand dormi. Daca iti corectezi pozitia si durerile continua, atunci trebuie sa mergi la medic pentru depistarea cauzei.