| Girly97 a întrebat:

De vreo doua saptamani parca ma doare la atingere obrazul drept si ar fi ceva lichid inauntru... Obrazul stang e OK...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ClaireMcCollins a răspuns:

Http://www.sfatmedical.ro/Semne_si_simptome/Durerea_faciala
Totusi cel mai bine ar fi sa te duci la un medic fiindca el va afla exact ce ai si iti va da tratamentul corespunzator.
Insanatosire grabnica! :)

| AkiiiXd a răspuns:

Poate ai acces in interior. big grin oricum ar trebui sa te duci la un control sa vezi daca esti ok. funda?big grin