| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna deci nu stiu ce sa fac de la un timp nu mai mananc cum mancam inainte si am luat tot felul de sirop, pastile dar degeaba nu si-au facut efectul nu stiu ce sa ma mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa un examen coproparazitologic, daca ai viermi intestinali, poti sa iei vitaminele lui peste'. Parazitii intestinali spoliaza organismul gazda de toate substantele nutritive, iar tu, iei vitamine si ii hranesti de fapt pe ei. Asa ca, analize de scaun si de sange, cat mai repede.

| RoseOfTheFire explică (pentru Abh):

Ok ma duc maine la medic sa vad ce zice

| qvalenn a răspuns:

Forteaza`te

Fa`ti pofta...mananca cu cineva...
daca pers respectiva are pofta iti face si tiehappy

| keyasol a răspuns:

Buna flory.parerea mea e ca putin sport te-ar putea ajuta...si nu cred ca e bine sa abuzezi de pastilutele alea.incearca mai bine o activitate fizic.La mine a functionat, dar totusi incearca si parerea unui medik.pup SI MULTA bafta!

| LexieD a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.eu m-am dus la doctor si mi-a dat niste vitamine...si trebuie sa merg sa imi recolteze sange...du-te urgent la doctor!

| RoseOfTheFire explică (pentru LexieD):

Ce vitamine ti-a dat?

| LexieD a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

De la Supradyn