| SheCanFlyy a întrebat:

BUna happy deci nu stiu ce sa mai fac cu transpiratia. Oricat m-as spala, m-as da cu bicarbonat si cu tot felul de antiperspirante, cand ajung la scoala sunt 'uda' la subrat. dar e ciudat ca nu stiu cum sa scap.cald nu imi este si nu o pot numi transpiratie ca nu miroase. e mai mult 'apa' nu stiu cum sa o denumesc.stie cineva cum sa procedez?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Eu.am.aceiasi.problema.ma.dau.cu.parfum.de.toate.si.cand.ajung.la.sc.ma.fac.ud.leoarca.de.transipiratie.,.,nai.ce.face.in.privinta.asta.uni.oameni.transpira.mai.mult.de.cat.ar.trebui.alti.nu./,

| poesia a răspuns:

Vichy deo-crema tratament impotriva transpiratiei

| chrystyna a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci sarat!

| Peto a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci sunt oameni care transpira mai mult la adolescenta. mai poate sa insemne si faptul ca se elimina grasimile. Nai ce griji sa iti faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca spray-ul antiperspirant uscat Body Series de la Amway, este special conceput pentru a rezolva aceasta problema pe care o ai si tu, privind transpiratia excesiva a axilei.Costa 30 lei.Este foarte eficient dar nu-l vei gasi pe piata comerciala clasica, doar printr-un distribuitor Amway.

| SheCanFlyy explică:

@Peto, nu mi-as face griji asa de mari. Dar se vede urat la bluze colorate si unii mai si rad de mine. oricum multumesc pentru ajutor:*