| Albu_Georgiana_2000 a întrebat:

Deci nu stiu cum sa slabesc! Eu sunt fata, am 1.54 inaltime, 11 ani si 53 kg! Eu fac sport de 3 ori pe săptămână si nu mananc mult! Fac inot! Am fost la nutriționist si dupa ce am ajuns la greutatea dorita nu am mai luat pastilele si siropurile pe care mi le dadea el si am pus mai mult decat aveam cand m-am dus prima oara la el si mancam la fel cum mancam si cu pastilele si siropurile date de el! Si făceam tot atata sport! Ceva sfaturi? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elena97890 a răspuns:

Schimba nutritionistul, niciun om intreg la cap nu da pastile si siropuri la copii! Si asa nu ar trebui sa te ingrijorezi, esti perfect normala, vei incepe sa cresti si daca iti menti greutatea vei ajunge o domnisoara frumoasa si supla

2 răspunsuri:
| Dura_Cristina_1999 a răspuns:

Buna. Si eu vreau sa slabesc si acum sunt la dieta. În 2 saptamani am slabit 3 kg. Daca vrei sa stii cum. Atunci scriemi pe Facebook numele meu este pe Facebook Cristina B dura si îti voi arata cum

| Ofataobisnuita1103 a răspuns:

Eu îți recomand să-ți schimbi nutriționistul.
Apropo eu am 12 ani, 1, 58 și 38 kg.