| ruxandraf a întrebat:

Deci vreau sa imi cumpar un pian electric (atentie! nu orga, nu pian de ala mare )si caut ceva cu pedale dar sa coste in jur de 2000lei noi. Stiti cumva niste site-uri? Sunt din Galati. Stiti vreun magazin de instrumente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| angeltyo a răspuns:

Www.thomann.de! Foarte bun site-ul.gasesti tot felul de instrumente si piane la toate preturile si de toate felurile; electric sau acustic. Si eu cant la pian si am cautat pe site-ul ala, e foarte bun. E mai bine sa faci comanda decat sa cumperi de la magazin, e mult mai scump la magazin. Dar ai putea sa cumperi si unul de mana a 2-a daca vrei. Da anunt in ziar, vorbeste cu un profesor de pian, cere sfaturi.

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Da anunt la mica publicitate; fii proactiva.